English Polski
Loading

Tworząc programy kładziemy nacisk na praktyczne zastosowanie wiedzy i użyteczność w pracy. Uczestnicy od razu mogą sprawdzić tę wiedzę w grach i się do niej przekonać.
Programy spotkań układamy tak, aby pasowały do aktualnych potrzeb zespołu. W zależności od nich możemy położyć nacisk na wiedzę, narzędzia lub integrację.

Zarządzanie przez cele

Współpraca i zaufanie

Przywództwo w zespole

Strategically Thinking Leader – e-learning

Od 2004 roku szkolenia Discover Team wzmacniają mój zespół.
Andrzej Odzioba – Dyrektor Sprzedaży
- Żywiec Zdrój S.A.

Lider Myślący Strategicznie

Efektywny zespół

Mądra integracja

Miękkie umiejętności zarządzania projektem

Kreatywność

Współpraca i zaufanie

Współpraca i zaufanie

Houston, mamy problem”.

Od tego momentu rozpoczęła się dramatyczna akcja ratowania życia załogi Appolo 13. Wybuchł zbiornik z ciekłym tlenem wykorzystywanym do wytwarzania energii elektrycznej dla statku kosmicznego. W atmosferze, którą oddychają członkowie załogi, zaczęła niebezpiecznie zwiększać się ilość trującego dwutlenku węgla.

W Houston główny inżynier zebrał zespół wokół stołu, na który położył różne elementy, duplikaty tych, które są dostępne kosmonautom. Trzeba było zrobić filtr dwutlenku węgla. Powstał finalny produkt, który połączył plastikową torbę, kartonową okładkę książkowej instrukcji obsługi rakiet, wąż z kombinezonu kosmonauty, taśmę i skarpetkę. Filtr nie był może piękny, lecz działał. Współpraca załogi oraz zespołu naziemnego NASA uratowała życie kosmonautów.  Dzięki zaufaniu i współpracy zespołu w Houston i załogi rakiety, kosmonauci bezpiecznie wrócili na Ziemię.

Dziś, aby osiągnąć sukces musimy posiadać umiejętność budowania relacji. W podejmowaniu decyzji i kreatywnym rozwiązywaniu problemów bierze udział wiele osób. Czynnikiem kluczowym jest umiejętność budowania sieci współpracy i zaufania oraz skuteczna komunikacja, dzięki którym mamy dostęp do wspólnej wiedzy.  Relacje oparte na współpracy są wartościowe dla każdej organizacji, nie tylko dlatego że otrzymujemy lepszy produkt i lepszy proces, ale także dlatego, że wytwarzają one pozytywną energię, entuzjazm, pasję.
Proponujemy szkolenie, które pozwala uświadomić uczestnikom, że sukces można osiągnąć wtedy, gdy wszyscy razem współpracują, a nie tylko dbają o partykularne interesy.

Korzyści ze szkolenia:

  • Budowanie zaufania w zespole;
  • Wypracowanie zespołowych reguł współpracy;
  • Rozwój umiejętności zarządzania zespołem;
  • Budowanie partnerstwa w zespole.

Gry, które wykorzystujemy w tym programie szkoleniowym: