English Polski
Loading

Gry wywołują emocje, angażują, uczą.
Gry rozwijają konkretne umiejętności,
a także integrują zespół.
Dlatego gry są podstawą wszystkich naszych spotkań.

Thinking on the edge

Współpraca

Scrapbooki

Strategia

Surrealizm

Mosty

Wiele osób jeszcze kilka dni po spotkaniu analizowało przebieg gry, starając się zrozumieć swój sukces lub porażkę, wyciągając wnioski na przyszłość. Obecnie, gdy poruszamy tematy strategiczne, możemy się odwoływać do gry, w której możliwa był natychmiastowa obserwacja skutków stosowanych strategii.
Ewa Latko – Dyrektor Zarządzający Medical Nutrition Division – Nutricia Polska

Mosty

Mosty

Mosty to piękne konstrukcje architektoniczne. Rozpięte między dwoma brzegami są inspirującą metaforą współpracy. Architekt stojący pod mostem podczas jego testowania to kwintesencja odpowiedzialności za swoje dzieło.
Te emocje będą bliskie uczestnikom gry, którzy w zespołach będą projektować, a następnie realizować projekty. Wraz z rozwojem gry rośnie odwaga, aby tworzyć coraz bardziej innowacyjne rozwiązania. Konstrukcje mostów, które powstają na koniec budzą podziw – są różnorodne, innowacyjne i bardzo estetyczne.

Programy szkoleniowe, w których wykorzystujemy tę grę:

Opinie uczestnika – firma AGORA S.A.:
„Ciekawe zadania, które pozwalają określić właściwe role zespołowe. Nieprawdopodobna energia i zaangażowanie prowadzących. Dbałość o szczegóły i dobrą atmosferę przez cały czas trwania warsztatu. Ślicznie dziękuję.”