English Polski
Loading

Gry wywołują emocje, angażują, uczą.
Gry rozwijają konkretne umiejętności,
a także integrują zespół.
Dlatego gry są podstawą wszystkich naszych spotkań.

Thinking on the edge

Współpraca

Scrapbooki

Strategia

Surrealizm

Mosty

Wiele osób jeszcze kilka dni po spotkaniu analizowało przebieg gry, starając się zrozumieć swój sukces lub porażkę, wyciągając wnioski na przyszłość. Obecnie, gdy poruszamy tematy strategiczne, możemy się odwoływać do gry, w której możliwa był natychmiastowa obserwacja skutków stosowanych strategii.
Ewa Latko – Dyrektor Zarządzający Medical Nutrition Division – Nutricia Polska

Thinking on the edge

Thinking on the edge

Gra jest symulacją przewodzenia firmą w warunkach wymagającej konkurencji rynkowej. Uczy podejmowania kluczowych decyzji w szybko zmieniającym się otoczeniu. Gra toczy się na planszy w kilku turach. W przerwach odbywają się wykłady dotyczące narzędzi myślenia strategicznego. Gra ma dużą dynamikę i wywołuje silne emocje. Zdobyta podczas jej wiedza jest nieoceniona podczas sesji strategicznych firmy.

Programy szkoleniowe, w których wykorzystujemy tę grę:

Opinie uczestnika – firma Żywiec Zdrój:
„Gra jest fascynująca, pochłonęła nas totalnie. Nauczyłem się dzięki niej, że pierwsze emocje nie zawsze są najlepszym doradcą, a After Action Review pomaga w podjęciu skutecznych decyzji. Będę tą naukę stosować w swojej codziennej pracy podejmując ważne decyzje. Gorąco polecam tę grę wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o sobie, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach.”