English Polski
Loading

Gry wywołują emocje, angażują, uczą.
Gry rozwijają konkretne umiejętności,
a także integrują zespół.
Dlatego gry są podstawą wszystkich naszych spotkań.

Thinking on the edge

Współpraca

Scrapbooki

Strategia

Surrealizm

Mosty

Wiele osób jeszcze kilka dni po spotkaniu analizowało przebieg gry, starając się zrozumieć swój sukces lub porażkę, wyciągając wnioski na przyszłość. Obecnie, gdy poruszamy tematy strategiczne, możemy się odwoływać do gry, w której możliwa był natychmiastowa obserwacja skutków stosowanych strategii.
Ewa Latko – Dyrektor Zarządzający Medical Nutrition Division – Nutricia Polska

Surrealizm

Surrealizm

Gra „Surrealizm” to możliwość pełnego oderwania się od rzeczywistości i zaangażowania w działalność twórczą. Gra rozbudza kreatywność poprzez to, że uczestnicy stają się surrealistycznymi twórcami. Działania realizowane w tym projekcie, są inspirowane twórczością Salvadora Dali, Joana Miró czy Henriego Michaux.
Uczestnicy podejmują niecodzienne działania: budowanie surrealistycznej instalacji, malowanie wielkich obrazów, tworzenie filmu. Projekt pozwala każdemu uczestnikowi na wybranie aktywności, która mu najbardziej odpowiada. Spotkanie będzie podzielone na dwie części. W części pierwszej osoby tworzyć będą konstrukcje, malować obrazy i realizować film. W części drugiej nastąpi wzajemna prezentacja.

Programy szkoleniowe, w których wykorzystujemy tę grę: