English Polski
Loading

Ucząc, uczymy się sami.
Proponujemy tylko to, co sprawdziliśmy na sobie.
Nie przeładowujemy informacjami.
Prowadząc szkolenia cenimy humor i dobrą atmosferę.

Historia firmy

W czym możemy pomóc?

Nasi klienci

Referencje

Metodologia

Trenerzy

Metodologia

Metodologia

Wszystkie nasze programy szkoleniowe składają się z 3 części: Odkrywaj, Analizuj, Zmieniaj.

Odkrywanie to przede wszystkim doświadczanie. Dzięki aktywnemu udziałowi w grach, które zmuszają do rozwiązywania problemów, uczestnicy mają okazję sprawdzić swoje reakcje w różnych sytuacjach.

Analizowanie – po intensywnych przeżyciach przychodzi czas na refleksję. Krótkie teoretyczne wykłady wprowadzają narzędzia analityczne, które dajemy uczestnikom.  Od formalnych, jak After Action Review, SWOT, planowanie scenariuszowe, po bardziej nieformalne, np. visual thinking, dialog.

Zmienianie – programy szkoleniowe ustawiamy tak, by kolejne gry lub etapy gry przedzielał czas na refleksję. W ten sposób uczestnicy mogą wprowadzić zmiany i sprawdzić na ile one działają.

Dzięki takiemu całościowemu podejściu umożliwiamy uczestnikom szkolenia zdobywanie wiedzy i umiejętności w angażujący i oddziałujący na wyobraźnię sposób.
Uczestnicy dostają także uniwersalne narzędzia do analizy, które sprawdzają się także w realnych sytuacjach biznesowych. Narzędzia te zostają od razu przetestowane, dzięki czemu uczestnicy widzą ich potencjał i efektywność.

Opinia uczestnika szkolenia „Myślenie strategiczne” – firma Żywiec Zdrój:
„Gra jest fascynująca, pochłonęła nas totalnie.
Nauczyłem się dzięki niej, że pierwsze emocje nie zawsze są najlepszym doradcą, a After Action Review pomaga w podjęciu skutecznych decyzji. Będę tę naukę stosować w swojej codziennej pracy podejmując ważne decyzje. Gorąco polecam tę grę wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o sobie, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach.”