English Polski
Loading

Ucząc, uczymy się sami.
Proponujemy tylko to, co sprawdziliśmy na sobie.
Nie przeładowujemy informacjami.
Prowadząc szkolenia cenimy humor i dobrą atmosferę.

Historia firmy

W czym możemy pomóc?

Nasi klienci

Referencje

Metodologia

Trenerzy

Historia firmy

Historia firmy

 „Nie możesz łączyć punktów patrząc w przyszłość; można je jedynie łączyć patrząc wstecz. Trzeba więc ufać, że w jakiś sposób wydarzenia te połączą się w przyszłości. Musisz w coś wierzyć – w przeczucie, przeznaczenie, życie, karmę, w cokolwiek. To podejście nigdy mnie nie zawiodło i wiele zmieniło w moim życiu”.
Historia ta została opowiedziana przez Steve’a Jobsa podczas rozdania dyplomów na Uniwersytecie Stanforda w 2005 roku.

My także spojrzeliśmy wstecz i połączyliśmy kilka punktów cofając się aż do XIX wieku. Co łączy młockarnię, roboty i nasze gry?

Poznaj naszą Historię!

Krzysztof Kamionka:
W 1995 roku założyłem firmę Discover Team.
Mój pradziadek, Józef Sokół, na podstawie projektu Stanisława Lilpopa, zbudował innowacyjną jak na jego czasy młockarnię i rozpoczął jej produkcję. Miał szczęście – koniec XIX wieku to czas transformacji gospodarczej w Królestwie Polskim. Produkt trafił w potrzeby rynku i odniósł sukces.

Potem mój dziadek, Bronisław Sokół, udoskonalił jej konstrukcję. Wykształcił kilkunastu czeladników.
Praca z dziadkiem w jego warsztacie to jedno z najważniejszych doświadczeń mojego dzieciństwa. Z okolicy przyjeżdżali ludzie z różnymi technicznymi problemami. Dziadek zawsze znajdował rozwiązanie. Nauczył mnie dociekliwości i odwagi w rozwiązywaniu problemów. Po studiach zająłem się projektowaniem robotów. Myślenie systemowe pomaga w tworzeniu gier biznesowych.

Zespół Discover Team stworzył produkty szkoleniowe, które znalazły uznanie u 70 czołowych firm działających na polskim i globalnym rynku. Stworzyliśmy 20 gier i 18 programów szkoleniowych. Lubimy razem eksperymentować i odkrywać. Wspólnie odkrywamy świat – od Morza Północnego po Himalaje.